Úvod Novinky Třmeny Equiline S1 + recenze Báry Tomanové

Třmeny Equiline S1 + recenze Báry Tomanové

14.06.2017 14:02

Třmeny Equiline S1 + recenze Báry Tomanové

Stále se snažíme pro Vás získávat ty nejnovější trendy a představujeme Vám nové bezpečnostní třmeny Equiline S1. Tyto třmeny zaručují maximální výkon v kombinaci s totální bezpečností. Rameno třmenu s otočením o 360° lze otevřít v jakémkoliv směru, noha jezdce se vždy bezpečně uvolní ze třmenu.

Naše jezdkyně Barbora Tomanová pro Vás tyto třmeny vyzkoušela a tady je její recenze:

''Měla jsem možnost vyzkoušet nové třmeny od firmy Equiline jak doma, tak na závodech a pocit v nich byl opravdu skvělý. Na druhém sedle mám Freejumpy, takže mám možnost porovnání. Třmeny Equiline S1 dávají mnohem větší stabilitu v nášlapné části a tlačí více špičku ke koni, než Freejumpy. Naopak Freejumpy jsou oproti Equiline S1 o hodně lehčí a méně masivní, což oceníme zejména při sedlání. Problém, který jsem měla s Freejumpy byl ten, že jakmile jsem prošla nějakým bahnem nebo mokrým pískem, který mi zůstal na botech, tak mi třmeny dost klouzaly. Equiline S1 toto řeší otočnými kovovými kolečky, které Vám při prošlápnutí paty nohu podrží a nepustí ji ze třmenu. Velmi oceňuji fakt, že tato kovová kolečka nebrání v pohybu nohy ve třmenu, což je velmi důležité. Samozřejmě cena u těchto třmenů je o dost vyšší než u Freejumpů. Tento faktor hraje při rozhodování o koupi velkou roli. Hned tedy vyvstane otázka, zda to za ty peníze stojí. Já si myslím, že ano. Hlavním důvodem je fakt, že vnější rameno třmenu je otevírací a dokáže se otočit do všech směrů, takže noha jezdce při pádu zaručeně vypadne. U Freejumpů je vnější strana ''pouze'' elastická, Takže nakonec opravdu můžu třmeny S1 doporučit:-)''


Technické testy provedené v laboratořích ukazují, že při použití minimální tažné síly na středním bodu ramene, se třmeny zcela otevřou a uvolní nohu jezdce v každé situaci.

Ergonomicky tvarovaný nášlap třmenu je vybaven inovativním protiskluzovým systémem, který se přizpůsobí každému pohybu jezdce. Konický tvar nášlapu a jeho nastavení v úhlu 45° ke třmenovému řemenu umožňuje komfortnější nasedání a celkové pohodlí při ježdění.

Kontaktujte nás

Dance and Jump, spol. s.r.o.
Milady Horákové 452/11
170 00 Praha 7

Tel.: +420 775 945 166
Email:eshop@danceandjump.cz 

  

© 2018, Dance and Jump, spol. s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky