Lněný olej GLORD 2l

Jediný olej pro koně a pony v kvalitě potravin.

Detailní informace

Cena s DPH 390 Kč
Cena bez DPH 339 Kč
Dostupnost Není skladem

Detailní popis Lněný olej GLORD 2l

To ho odlišuje od ostatních svou vysokou stravitelností, která nezatěžuje tělo koně. Vzhledem k tomu, že koně nemají žlučník, ne všechny oleje jsou stravitelné. Běžné jedlé oleje ze supermarketu chemicky a tepelně zpracované, z průmyslové výroby, včetně přidávání nebezpečných přísad, jsou detoxifikačními orgány koně (játra a ledviny) silně zatíženy.

GLORD lněný olej je přírodně za studena lisovaný olej, speciálně vyladěn pro citlivou trávicí soustavu koní a poníků. Denní krmná dávka 20ml na 100kg váhy koně zvyšuje plynulost průtoku krve (svaly jsou lépe zásobeny kyslíkem, tzn., že kardiovaskulární funkce jsou méně zatíženy a zajistí tak rychlejší zotavení po vysoce náročných výkonech).

Kůže je vytvořena v rámci celého organizmu koně (zdravá kůže může lépe regulovat teplo a chlad, poskytuje lepší ochranu proti vlhkosti, hladká kůže se méně odlupuje a svědí). GLORD lněným olejem je pozitivně ovlivněno vytváří a podpora celého svalstva. S doporučenou denní krmnou dávkou jsou výsledky viditelné již asi po 10 dnech. Vyšší krmná dávka je ideální jako doplňující, vysoce stravitelný zdroj energie pro sportovní koně.

Balení: 2l

Poptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Kontaktujte nás

Dance and Jump, spol. s.r.o.
Milady Horákové 452/11
170 00 Praha 7

Tel.: +420 775 945 166
Email:eshop@danceandjump.cz 

  

© 2019, Dance and Jump, spol. s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky