Gama-oryzanol DROMY 600g

Krmný doplněk s vysokým obsahem gama-oryzanolu 1200 mg v denní dávce v kombinaci s aminokyselinovým koplexem, vitamíny a biogenními prvky. Detailní informace

Cena s DPH 685 Kč
Cena bez DPH 596 Kč
Dostupnost Není skladem

Detailní popis Gama-oryzanol DROMY 600g

Krmný doplněk s vysokým obsahem gama-oryzanolu 1200 mg v denní dávce v kombinaci s aminokyselinovým koplexem, vitamíny a biogenními prvky.

Je velmi vhodným doplňkem pro sportovní i mladé koně zapojené do intenzivního výcviku, pro zlepšení funkčnosti svalového metabolismu, celkové zlepšení kondice koně i v rekonvalescenčním programu po nemoci či úrazu a pro chovné jedince.

Gama-oryzanol je lipofilní extrakt z rýžových slupek který obsahuje trans-ferulovou kyselinu, která vykazuje antioxidační, lipotropní a anabolické účinky a je hlavní účinnou komponentou tohoto komplexu.

Doplňkové krmivo podporuje nárůst svalové hmoty, přidané antioxidanty vitamin C a E vychytávají volné radikály - škodlivé látky, které mohou vážně poškodit organismus. D,L methionin se používá pro novotvorbu bílkovin, působí pozitivně na svalovou regeneraci po sportovním výkonu. L- Lysin je růstová aminokyselina, která se podílí na novotvorbě bílkovin a výrazně ovlivňuje tvorbu vazivových tkání.
Zlepšuje regeneraci po fyzické zátěži, i v rekonvalescenčním programu, je nutná pro tvorbu, hormonů, enzymů a inumitních protilátek. Tímto procesem dosáhneme celkového zlepšení výživné a fyzické kondice, která je ale stále podmíněna pravidelným tréninkovým a krmným managmentem koně.

Indikace doplňkového krmiva: podpora růstu svalové hmoty, zlepšení funkčnosti svalového metabolismu, rekonvalecence po úrazu či operaci, celkové zlepšení kondice a výživného stavu koně. 

Dávkování: 20 g denně vmíchat do krmné dávky.

Balení: 600 g

Poptávkový formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Produkt je zařazen v následujících kategoriích

© 2019, Dance and Jump, spol. s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky